Berke Keşkekler

Berke Okyay KEŞKEKLER

Nakipoğlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Sonrasında Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde İngilizce hukuk eğitimine başlamış ve “onur derecesi” ile mezun olmuştur.

İyi derecede İngilizce bilen Avukat Berke Okyay Keşkekler, gerek avukatlık stajında gerekse avukatlık kariyerinde İstanbul’da sektöründe öncü şirketlere ve şahıslara uzman avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunan köklü hukuk bürolarında tecrübe sahibi olmuş ve hukukun çeşitli alanlarında aktif çalışmalar yürüterek İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Kadın Hakları, Çocuk Hakları ve Ceza Hukuku başta olmak üzere birçok eğitim ve seminere katılarak sertifika almaya hak kazanmıştır.

Ardından kurucu ortağı olduğu Keşkekler Sevinç Avukatlık Bürosu’nda; Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Vergi Hukuku ve İcra-İflas Hukuku başta olmak üzere hukukun birçok alanında uzman avukatlık ve hukuki danışmanlık faaliyetlerine devam etmekte ve İstanbul Barosu’na bağlı olarak CMK Servisi ile Adli Yardım Bürosu’nda aktif olarak görev almaktadır.

E-mail: berke@keskeklersevinc.av.tr

İstanbul Barosu – Sicil No: 65707

Sertifikalar