Yasal Uyarı

“İşbu web sitesinde yer alan materyal ve bilgiler Keşkekler Sevinç Avukatlık Bürosu tarafından hazırlanmış olup, yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Web sitesindeki içerik hiçbir surette hukuki mütalaa olarak değerlendirilemez. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı ve yayımı avukat-müvekkil ilişkisi doğurmaz. İşbu web sitesindeki tüm bilgi ve belgeler, hukuki sorunları ile ilgili bilgi almak isteyenlere genel hatlarıyla fikir vermek amacını taşımakta ve genel bilgilendirme mahiyetindedir. Web sitesini ziyaret edenler profesyonel anlamda hukuki danışmanlık hizmeti almaksızın, salt burada yer alan bilgilere dayanarak tasarrufta bulunmamalıdır. Keşkekler Sevinç Avukatlık Bürosu işbu web sitesindeki materyal ve bilgilerin düzenli olarak güncelleneceğini taahhüt etmemekte ve işbu web sitesinde yer alan bilgilere dayanılarak yapılan işlemlere ilişkin herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.

Keşkekler Sevinç Avukatlık Bürosu, avukatların reklam yasağına ilişkin Türkiye Barolar Birliği’nin ve diğer mevzuatlarda belirtilen düzenlemelere itibar etmektedir.
İşbu web sitesinde yer alan tüm dosyalar ve bilgiler Keşkekler Sevinç Avukatlık Bürosu’na aittir. Web sitesinin içeriği Keşkekler Sevinç Avukatlık Bürosu’nun yazılı izni olmaksızın kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, kullanılamaz ya da değiştirilemez.”