Hande Sevinç

Hande SEVİNÇ KEŞKEKLER

Nakipoğlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Sonrasında İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimini tamamlayarak mezun olmuştur.

İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İngiltere’de yabancı dil eğitimi almıştır. İyi derecede İngilizce bilen Avukat Hande Sevinç Keşkekler, gerek avukatlık stajında gerekse avukatlık kariyerinde İstanbul’da sektöründe öncü şirketlere ve şahıslara uzman avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunan köklü hukuk bürolarında tecrübe sahibi olmuş ve hukukun çeşitli alanlarında aktif çalışmalar yürüterek İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Kadın Hakları, Çocuk Hakları ve Ceza Hukuku başta olmak üzere birçok eğitim ve seminere katılarak sertifika almaya hak kazanmıştır.

Ardından kurucu ortağı olduğu Keşkekler Sevinç Avukatlık Bürosu’nda; İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku ve İcra-İflas Hukuku başta olmak üzere hukukun birçok alanında uzman avukatlık ve hukuki danışmanlık faaliyetlerine devam etmekte ve İstanbul Barosu’na bağlı olarak CMK Servisi ile Adli Yardım Bürosu’nda aktif olarak görev almaktadır. Avukat Hande Sevinç Keşkekler, Adalet Bakanlığı’na bağlı olarak uzlaştırmacılık da yapmaktadır.

E-mail: hande@keskeklersevinc.av.tr

İstanbul Barosu Sicil No: 62387

Sertifikalar